انتقال سند ماشین

با سلام
بنده در عبدل آباد بدون اطلاع از وضعیت کلاه بردای آن منطقه اقدام به فروش ماشین کردم
الان هم متاسفانه نه ماشین بنده رو پس میدهند نه سند را و نه قصد دارند مابقی پول را پس دهند (قیمت 24.5 میلیون توافق شده بود که مبلغ 17 میلیون تومان به حساب ما واریز کردند و الباقی 7.5 میلیون بعد از امضا در دفترخانه قرار بود که به بنده تحویل دهند, که البته به مرحله دفترخانه و امضا نرسیده دبه کردند)
در اواخر روز پنجشنبه مارا وارد محیطی کردند که ادعا میشد برقها رفته و تاریک بود و متاسفانه مشخص نبود که ما وارد بنگاه شدیم یا یک صنف کاری دیگر! (بعدا متوجه شدم که آنجا لوازم صوتی و تصویری ماشین فروش میرود ولی بصورت مخفیانه اقدام به خرید و فروش ماشین میکردند)
وقتی بعد از رضایت دو طرفین اقدام به نوشتن قول نامه کردند. از بنده شرط نظر کارشناس را گرفتند که اگر بنده خلاف صحبتم ماشینم ایرادی داشت باید ضرر و زیان پرداخت کنم ... روز شنبه یا همون روز موعد برای انتقال با ادعایی واهی و بیخود آنها کاغذی را به بنده نشان دادند که نظر کارشناس دولتی بر این است که ماشین بنده 24.5 میلیون نمیارزد بلکه فقط 18 میلیون میارزد چون تمام ماشین خوردگی دارد. (ماشین اینجانب کاملا سالم بوده و فقط
بعد از بگو و مگو های پیش آمده بنده راهی شورای حل اختلاف شدم و شکایت کردم
میخاستم بدانم چگونه میتوانم بنده به پول خودم برسم و از شر این کلاه برداران راحت شوم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: الزام به تنظیم سند خودرو
حوزه قضایی: تهران
2 پاسخ
2,618 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ۰۰:۱۲