رفت و آمد هر روز از کلانتری برای استرداد 11 قطعه طلا

دانشجویی دختری هستم که بعلت نداشتن خوابگاه مجبور شدم با چند دانشجو دیگر خانه اجاره کنیم متاسفانه ایشان فساد اخلاقی داشته و هر روز دوست پسرهایشان می اوردند که مزاحم من می شدند مجبور به شکایت به 110 شدم زمانی که پلیس 110 امد ایشان با همدستی یکدیگر اعلام کردهاند که من طلاهایشان را برداشته و چند النگو در داخل کیف من گذاشته بودند و با کمک دوست پسر وکیلشان مرا متهم به به خیانت به امانت 11قطعه طلا کردند وچون من وضعیت خوبی نداشتم که وکیل بگیرم مرا محکوم کردند و حکم قطعی شد وقت ملاقات با ریس دادگستری گرفتم و موضوع توضیح دادم ایشان گفتند اعاده دادرسی کنید ولیکن جواب درخواست برای اعاده دادرسی بسیار طولانی شده ابلاغیه جهت لیست اموال برای من امد که قرار شد اعسار بزنم تا وقت برای اعاده دادرسی داشته باشم ولی در روز اعسار که شاهد بردم دادخواست را استرداد کردند واعسار من مختومه شد و مطالبه اصل 11قطعه را داشتند هر روز از کلانتری جهت گرفتن 11 قطعه طلا مراجعه می کنند و من توضیح می دهم که اینها دست من نیست و درخواست اعاده دادرسی کرده ام ولی می گویند به ما ربطی ندارد ما مجبوریم هر روز بیاییم و 11 قطعه در خواست کنیم و ابروی مرا در محله برده اند لطفا راهنمایی کنید تا امدن اعاده دادرسی چگونه رفت و امد کلانتری در محله که باعث ابرویزی می شود جلوگیری کنم

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: اجرای احکام مدنی
5 پاسخ
2,284 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ ۰۷:۳۸